Lamy Roller Kalem


Lamy Roller Kalem

Lamy, 1930’lardan günümüze değin yazma deneyimini tutkuya dönüştüren Joseph Lamy tarafından kurulmuş bir Alman markasıdır. Bugün, yalnızca Almanya’nın değil tüm dünyanın önde gelen kalem markası olma özelliğini taşımaktadır. Modern, işlevsel, kullanışlı ve kendine özgü tasarımları ile muadillerinden ayrışan Lamy marka kalemler, dünyaca ünlü tasarımcıların elinde tasarlanarak tüm dünyada kalem tutkunlarının tercihi haline gelmiştir.

Lamy kalemleri, minimalist yaklaşımı temel alan Bauhaus tasarım ilkelerine göre tasarlanır ve kalemin işlevi ve tasarımı arasındaki uyum ilk anda göze çarpar. Tasarımında, kullanıcı için cazip, modern fakat her şeyden önemlisi işlevsel olması gözetilmektedir. Ergonomi ve tutuş her zaman en önde yer alır. En önemli özelliği elinizi yormaması, hafif ve kullanışlı olmasıdır.

Farklı ürün seçeneklerine sahip Lamy roller kalemleri sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gibi siz de günlük hayatta rahatlıklı kullanabilirsiniz. Lamy roller kalem çeşitleri farklı renk ve model seçenekleriyle panelkirtasiye.com'da. Lamy roller kalemler yazım kolaylığı açısından hem çok kullanışlı hem de çok rahat kullanıma sahiptir. Dolma kalem yazım kolaylığını yakalayabileceğiniz Lamy marka roller kalem çeşitlerini panelkirtasiye.com'dan satın alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi ve en ucuz fiyat seçenekleri ile Lamy roller kalemler panelkirtasiye.com'da