Lego KategorileriLEGO Oyuncak


LEGO® Oyuncak Setleri

LEGO® Oyuncaklar ile çocuk olmanın yaşı yok..

LEGO® yapım parçaları bir oyuncaktan çok daha fazlasıdır. Eğlence ve yaratıcılığı birleştirerek bütün evreni canlandırır. LEGO® Oyuncak'lar çocukların hayal gücünü geliştirir ve merakını arttırır. Sistematik yaratıcılığı teşvik eder ve destekler.
LEGO® Oyuncak setlerle çocuklar kendi hayallerini yaratırken aynı zamanda da eğlenceli vakit geçirirler. Çocukların ne oynamak istediklerine karar vermesine olanak tanır. Bebekler ve okul öncesi çocuklara hitap eden LEGO® Duplo setleri, küçük eller ve büyük hayaller için yapılmıştır.

 

En Yeni LEGO® Oyuncakları

Aşama aşama LEGO® dünyasına girebilirsiniz. LEGO® Duplo 'dan sonra diğer setlere geçiş imkanı tanıyan LEGO® Juniors' la devam edip sonrasında LEGO® City ile çocuklar en küçük detayına kadar kendi şehirlerini kurabilirler. Hem şehir parçalarını hem de meslekleri tanırlar. LEGO® Friends ile güzel maceralar özellikle kızlar için.

LEGO® Star Wars ’ın epik savaşlarını yeniden canlandırabilirsiniz. Uzaktan kumandalı LEGO® Technic modelleriyle bütün ustalığınızı gösterebilirsiniz. LEGO® ’nun sınırsız dünyasında bir anda geçmiş yıllarda bir kovboy olurken bir anda gelecekte bir yıldız savaşının içerisinde olabilirsiniz. Bir masal kahramanıyken bir anda pilot olabilirsiniz. Kız ya da erkek özellikle okul öncesi bütün çocuklar her şeyi oyunla öğrenir. Çocukların sınır tanımayan hayal gücü ve sınırsız oyun seçenekleri LEGO® Oyuncak 'lar, çocukların hem zihinsel hem de bedensel gelişimlerini desteklerken el becerilerini geliştirir. LEGO® Oyuncaklar hiçbir zararlı ve kanserojen madde içermez ve çocuklar güvenle oynayabilirler.
LEGO® Duplo, LEGO® Juniors, LEGO® Bricks and More, LEGO® Creator, LEGO® Mixels, LEGO® Friends, LEGO® City, LEGO® Castle, LEGO® Bionicle, LEGO® Ninjago, LEGO® Movie, LEGO® Disney Princess, LEGO® Nexo Knights, LEGO® Speed Champions, LEGO® Super Heroes, LEGO® Teenage Mutant Ninja Turtles, LEGO® Legends of Chima, LEGO® Ultra Agents, LEGO® Star Wars, LEGO® Hero Factory, LEGO® Technic, LEGO® Mindstorms, LEGO® Minifigür… Bütün LEGO® Oyuncaklar çocukları ve çocuk kalanları bekliyor…