Lamy Dolma Kalem


Lamy Dolma Kalem

Lamy, 1930’lardan günümüze değin yazma deneyimini tutkuya dönüştüren Joseph Lamy tarafından kurulmuş bir Alman markasıdır. Bugün, yalnızca Almanya’nın değil tüm dünyanın önde gelen kalem markası olma özelliğini taşımaktadır. Modern, işlevsel, kullanışlı ve kendine özgü tasarımları ile muadillerinden ayrışan Lamy marka kalemler, dünyaca ünlü tasarımcıların elinde tasarlanarak tüm dünyada kalem tutkunlarının tercihi haline gelmiştir.

Lamy kalemleri, minimalist yaklaşımı temel alan Bauhaus tasarım ilkelerine göre tasarlanır ve kalemin işlevi ve tasarımı arasındaki uyum ilk anda göze çarpar. Tasarımında, kullanıcı için cazip, modern fakat her şeyden önemlisi işlevsel olması gözetilmektedir. Ergonomi ve tutuş her zaman en önde yer alır. En önemli özelliği elinizi yormaması, hafif ve kullanışlı olmasıdır.

Farklı ürün seçeneklerine sahip Lamy dolma kalemleri sevdiklerinize tek olarak hediye edebileceğiniz gibi set olarak da hediye edebilirsiniz. Lamy dolma kalem ürünlerini dayanıklı plastik gövde özeliği, parlak çelik dolma kalem ucu, kaliteli renkler, kartuşlu ve mürekkepli kullanım için pistonlu mekanizma seçenekleri ile panelkirtasiye.com'da. Lamy marka dolma kalemleri en ucuz fiyatlar ve geniş ürün yelpazesi ile panelkirtasiye.com'dan satın alabilirsiniz.