Lamy Kalem Seti


Lamy Kalem Setleri

Lamy, 1930’lardan günümüze değin yazma deneyimini tutkuya dönüştüren Joseph Lamy tarafından kurulmuş bir Alman markasıdır. Bugün, yalnızca Almanya’nın değil tüm dünyanın önde gelen kalem markası olma özelliğini taşımaktadır. Modern, işlevsel, kullanışlı ve kendine özgü tasarımları ile muadillerinden ayrışan Lamy marka kalemler, dünyaca ünlü tasarımcıların elinde tasarlanarak tüm dünyada kalem tutkunlarının tercihi haline gelmiştir.

Lamy kalemleri, minimalist yaklaşımı temel alan Bauhaus tasarım ilkelerine göre tasarlanır ve kalemin işlevi ve tasarımı arasındaki uyum ilk anda göze çarpar. Tasarımında, kullanıcı için cazip, modern fakat her şeyden önemlisi işlevsel olması gözetilmektedir. Ergonomi ve tutuş her zaman en önde yer alır. En önemli özelliği elinizi yormaması, hafif ve kullanışlı olmasıdır.

Ergonomik bir kullanımı olan Lamy kalem setleri sevdiklerinize hediye edebileceğiniz gibi siz de günlük hayatta rahatlıklı kullanabilirsiniz. Lamy kalem setleri farklı renk ve model seçenekleriyle panelkirtasiye.com'da. Dolma kalem seti, ikili kalem seti ya da üçlü kalem seti olarak Lamy kalem setlerini en ucuz fiyat ve geniş ürün yelpazesi ile panelkirtasiye.com'dan satın alabilirsiniz.