Prestij Kalem


Prestij Kalemler

Şıklığı ve zarafeti lüksle buluşturan prestij kalemler
Tarzınızı prestij kalem ve aksesuarlarla tamamlayın…  Size yakışan en özel kalemler panelkirtasiye.com da ..
Panel Kırtasiye; dünyanın önde gelen kalem üreticileri ve distribütörleri ile işbirliği sayesinde, birçok marka ve geniş bir ürün yelpazesiyle uygun fiyatlarla yüksek kaliteli ürünler sunuyor.

Yazı yazmaya yedi yaşında başlıyor olabiliriz, ama kişisel beğeni ve zevkimiz doğduğumuz gün oluşmaya başlar…

Kişiliğimizi tarzımız, tarzımızı da seçimlerimiz yansıtır. Hatıralarımızla özdeşleştirdiğimiz bize özel eşyalarımızdan biri uğurlu kalemimizdir.

Dünyaca Ünlü Kalem Markaları

Montblanc , Graf von Faber Castell , Cross , Montegrappa , Visconti , Caran d'ache ,Parker , Waterman , Lamy , Kaweco , Scrikss gibi dünyaca ünlü ve önemli markaların üstün kaliteli dolma kalem, roller kalem, tükenmez kalem ve versatil kalem çeşitlerini panelkirtasiye.com'da bulabilirsiniz.
Ayrıca kol düğmeleri , masa aksesuarları , hem hanımlara hem de beylere hitap eden cüzdan , kartvizitlik , kredi kartlık , notluk , ajanda ve anahtarlık gibi deri ürünlerini de panelkirtasiye.com'da bulabilirsiniz.

En güzel yazılarınızı yazacağınız, en özel imzalarınızı atacağınız kusursuzluk ve kaliteyi bir arada sunan özel koleksiyon limited edition tükenmez kalemler panelkirtasiye.com'da sizlerin beğenisine sunuluyor. Caran d’Ache 100. Yıl özel serisi , Graf von Faber-Castell Yılın, Kalemi , tarihe geçmiş unutulmaz isimlerin anısına ithafen tasarlanmış özel serilerle Montblanc ve Montegrappa serileri koleksiyonunuzun en özel parçaları olacak.
Lamy modellerinin tamamı göz alıcı renkleriyle panelkirtasiye.com'da. Dolma kalemleri tutkunlarının vazgeçemeyeceği özel şişe mürekkepler bütün renkleriyle sizleri bekliyor.

İster koleksiyonunuz için, ister gündelik kullanım ve uzun yazılar için tasarlanmış gösterişli ya da sade ve şık yüzlerce çeşit kalem modeli bulabilirsiniz.