Sınav ve Test Kitapları


Sınav ve Test Kitapları Çeşitleri

Sınav ve Test Kitaplarıİlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin ihtiyaç duyabileceği birçok yayınevine ait yardımcı kaynak kitapları bünyesinde barındıran Panel Kırtasiye, şiar edindiği uygun fiyat ve hızlı kargo ilkesi ile MEB müfredatıyla uyumlu konu anlatım kitaplarını, soru bankalarını ve yaprak testlerini öğrenci ve veliler ile buluşturmaya devam ediyor. Ders esnasında öğrendiklerinizi sınamaya dönük kaynak kitaplar ile kendi başarı durumunuzu tayin edebilir, eksik noktalarınızı belirleyebilirsiniz. Derslere ve çalışma şekline göre özel olarak hazırladığımız sınav ve test kitapları kategorimizde istediğiniz sınıf düzeyine kolayca ulaşabilirsiniz.

En Uygun Okula Yardımcı Kitaplar Kategorisi

Eğitim hayatımızın dönüm noktalarından biri olan üniversiteye hazırlık sınavları olan YKS, TYT ve AYT ile kariyer planlaması aşamasında etkili olan KPSS, ALES, SMMM Sınavı, YÖKDİL Sınavı ve diğer sınavlara ait sınav müfredatıyla uyumlu konu anlatım kitapları, soru bankaları ve yaprak testleri uygun fiyat ve hızlı kargo ilkesi ile Panel Kırtasiye ayrıcalığıyla sınav adaylarıyla buluşmaya devam ediyor.

Sınava hazırlık ve derslere kaynak teşkil eden kitaplara güvenilir ve en uygun fiyatlar ile ulaşmak için Panel Kırtasiye’den ayrılmayın.