Fisher Price

Fisher Price LL Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet Türkçe CLK64

Fisher Price LL Yaşa Göre Gelişim Eğitici Tablet Türkçe CLK64

599,90 TL %24 455,92 TL

Fisher Price Oyuncakları

Çocuk gelişiminin en uzun sürecini şüphesizki oyun oynarken geçirir. Yeni şeyler öğrenmeyi, yeni keşifler yapmayı ve yeni yetenekler kazanmayı oyun oynarken öğrenebilir. Fisher Price Oyuncakları çocuğunuz büyürken önemli gelişim aşamalarını zenginleştirmenize yardımcı olabilir. Yani kısacası çocuğunuzun hayata en iyi şekilde başlamasına yardımcı olur.


Hem Eğlenecekler Hem Öğrenecekler

Eğitici Tuvaletler , Dönenceler ,Dişlikler , Çıngıraklar , Yürüteçler ve Eğlen-Öğren Eğitici oyuncakları ile çocuklarınız gelişim süreçlerini eğlenceli hale getirecekler. Çocuğunuzun gelişim sürecini destekleyen ve dikkatle tasarlanmış en iyi bebek ürünlerini ve oyuncaklarını fisher price oyuncaklarında bulabilirsiniz.

Fisher Price Beatbo oyuncak bebeğin sarılabileceği bir peluş oyuncaktan çok daha fazlası. O bebeği saatlerce eğlendirebilecek müziksever bir dost. Şarkılar ve müzikler ile birlikte ışık gösterisini başlatmak için göbeğine bastırmanız yeterli. Seyahat halinizde olduğunuzda bu eğlenceyi yanınızda taşıyabilirsiniz. Peluş Beatbo sarılmak ve oynamak için gerçekten çok hafif.

Fisher Price Yürüteçbebeğin ilk adımlarında ona destek olur ve güvende hissetmesini sağlar.

Fisher Price Çıngırak lar bebeğin kolayca kavrayabileceği boyutta tasarlanmıştır. Halkalarında çıngırak bulunur. Bebek salladıkça eğlenceli sesler duyulur. Canklı renkler ve çıkan sesler sayesinde bebek eğlenirken duyuları harekete geçer ve motor becerileri gelişir.

Fisher Price Dönenceler ile Bebek; Bach, Beethoven, Mozart gibi klasik müzikler veya Türkçe bir ninni dinlerken ve projeksiyon özellliği sayesinde tavandaki ışık oyunlarını seyrederken; yumuşak dostlar bebeğin başı üstünde döner. Karyolaya bağlanan ana bölüm, bebek büyüdüğünde gece lambası olarak da kullanılabilir. Uzaktan kumanda sayesinde anne bebeği rahatsız etmeden dönenceyi yeniden başlatabilir veya kapatabilir. Bebeğiniz büyüdüğünde, dönence gece lambası olarak da kullanılabilir.