Bebek Oyuncakları

Mega Bloks Müzikli Alfabe Treni FWK22

Mega Bloks Müzikli Alfabe Treni FWK22

1.549,90 TL %25 1.162,43 TL

Evde Oynanabilen Bebek Oyuncaklar

Bebekler hayatlarından geriye kalan zamanın ilk üç yılda daha fazla şey öğrendiğini biliyor muydunuz? Bu onlar için çok yoğun bir zamandır. Davranışlarını geliştirebilecek bir çok fırsat bulmaktadırlar. Hayal güçlerini ve beyin fonksiyonlarını canlandırmanın en iyi yolu, bu yaşlarında oyun yolu ile geçmektedir.

Bebekler, kalıplar arasında, 1 haftalık olduktan sonra ayrımcılık yapabilirler, Fiziksel yetenekleri geliştikçe, 12-24 ay arasındaki çocuklar başka yeni yetenekler öğrenirler: konuşma, oyun oynamak, sosyalleşmek ve arkadaş edinmek. Oyun zamanı bu gelişmelerin önemli bir parçasıdır.

Eğlendiren ve Eğiten Bebek Oyuncaklar

Bebekler dokunmak ve keşfetmek ister.

Oyun, büyümek ve Dünya' yı keşfetmek için vazgeçilmez bir unsurdur; bu yüzden, küçüklerin dünyaya girer girmez güvenli, eğlenceli ve heyecanlı oyuncaklara sahip olmaları çok önemlidir. Yeni doğan ve büyümüş bebekler için öğrenmeyi, keşfetmeyi ve kavrayabilmeyi teşvik edecek eğlenceli oyuncakları keşfedin.

Kaliteli ,sağlıklı, güvenilir ve uygun fiyatlı bebek oyuncakları ürünlerine ulaşmanın en güvenilir adresi Panel Kırtasiye, Fisher Price, Bondigo, Todizoo, Playgro markalı ürünleri ve daha fazlasını bulabilirsiniz.