Çanta Kategorileri

Okul Sırt Çantası

Okul Sırt Çantası

Anaokulu Çantası

Anaokulu Çantası

Çek Çek Çanta

Çek Çek Çanta

Kalem Kutu

Kalem Kutu


Çanta Filtrelemesi


Öne Çıkan Markalar


Okul Çantaları

Okul Çantaları kategorisinde bulunan ürünler listelenmiştir.

En çok tercih edilen okul çantaları farklı renk ve model seçenekleriyle panelkirtasiye.com'da sizleri bekliyor. Her zevke hitap eden ve uygun fiyatlı lisanslı okul çantalarına ulaşacağınız en iyi adres panelkirtasiye.com.


Okul Çantası

Çantanızla bir bütünsünüz!.. Eşsiz tasarımları sayesinde özgün yaşam tarzınıza hitap eden yeni model çantalar panelkirtasiye.com’da. Çantanız tarzınızı yansıtan en önemli aksesuarlarınızdan biridir. Size en uygun çantanızla okul hayatınızda fark yaratabilirsiniz. Dünya markası olan Hakan Çanta , Eastpak ve Kipling ’in en güzel ve en yeni çanta modellerine panelkirtasiye.com’dan ulaşabilirsiniz.

Modern ve ergonomik tasarımlarıyla kullanıcılarına sunduğu konforla Okul Çantaları ister okulda ister kursta ve hatta seyahat ederken size günlük yaşamınızı ve heyecanlarınızı daha fazla yanınıza almanıza olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Birçok marka muhteşem tasarımları ve uygun fiyatlarıyla panelkirtasiye.com’da sizleri bekliyor.

Başlıca öne çıkan markalar Eastpak ,Kipling , Samsonite , Benetton ,New Balance , Busquets , High Sierra , Okiedog ,American Tourister , Barbie , Disney Froozen ,Minions ,Spider Man , Vans ,The North Face markalarıdır.

Her yaştan öğrencinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan bazen bir çizgi kahramanından, bazen güzel bir doğa manzarasından ilham alan sürekli gelişen tasarımları ve çeşitlilikte sınır tanımayan en kaliteli modelleriyle okul çantaları gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi yanınıza almanıza imkân sağlayan genişlik özelliğinin yanı sıra eğlenceli, şık, sportif görünümleri ve fonksiyonellikleriyle sizleri bekliyor. Anaokulu çantası modelleriyle çocukların ilk heyecanlarını paylaşıyor ve kıymetlilerinizi sizin kadar düşünüyoruz. Çek çek çanta, okul sırt çantası, beslenme çantası ve daha fazlası Sadece İstanbul'da değil tüm Türkiye'de fırsatın adresi panelkirtasiye.com...