Lamy Kalem


Lamy Kalem Modelleri

DupontLamy, 1930’lardan günümüze değin yazma deneyimini tutkuya dönüştüren Joseph Lamy tarafından kurulmuş bir Alman markasıdır. Bugün, yalnızca Almanya’nın değil tüm dünyanın önde gelen kalem markası olma özelliğini taşımaktadır. Modern, işlevsel, kullanışlı ve kendine özgü tasarımları ile muadillerinden ayrışan Lamy marka kalemler, dünyaca ünlü tasarımcıların elinde tasarlanarak tüm dünyada kalem tutkunlarının tercihi haline gelmiştir.

Lamy kalemleri, minimalist yaklaşımı temel alan Bauhaus tasarım ilkelerine göre tasarlanır ve kalemin işlevi ve tasarımı arasındaki uyum ilk anda göze çarpar. Tasarımında, kullanıcı için cazip, modern fakat her şeyden önemlisi işlevsel olması gözetilmektedir. Ergonomi ve tutuş her zaman en önde yer alır. En önemli özelliği elinizi yormaması, hafif ve kullanışlı olmasıdır. İnce, kalın ve orta uç seçeneklerinin yanı sıra sağ ve sol el uyumluluğu bulunur. Tükenmez kalem teknolojisi, çevirmeli mekanizma teknolojisi, basmalı sistem ve multifonksiyon sistem gibi çeşitli üretim teknolojileri kullanılarak üretilebilmektedir.

Tüm bu teknolojiler kullanılarak üretilen Lamy marka kalem en ucuz fiyatlar ve geniş ürün yelpazesi ile panelkirtasiye.com'da. Lamy marka Lamy dolma,roller kalem, versatil kalem ve daha çeşit ürünün panelkirtasiye.com'dan satın alabilirsiniz.

Lamy markasının Safari, All-star, Logo, Imporium, Vista gibi birçok modelinden size uygun olanı seçerek panelkirtasiye.com'dan satın alabilirsiniz. Aradığınız en uygun fiyatlı Lamy marka kalemleri panelkirtasiye.com'da bulabilirsiniz.