Gravitrax Set


GraviTrax

GraviTrax etkileşimli palet sistemi ile kendi yarış pistlerinizi tasarlayabilir ve inşa edebilir ve yerçekimi kürenizi bitirmek için yerçekimi, manyetizma ve kinetiği deneyebilirsiniz. Çeşitli fayans, seviye, parça ve özelliklerle her yerçekimi küresinin hızını kontrol edebilirsiniz.

Açık uçlu bina konsepti, her oynadığınızda farklı bir parkur tasarlamak için sonsuz olanaklar sunar. Genişletme setleri ve aksiyon aksesuarlarıyla parkurlarınıza hız ve yetenek katın. GraviTrax ile yerçekimi gücünü tecrübe edin.

100'den fazla parça ve 18 farklı yapı elemanı ile GraviTrax Başlangıç ​​Seti, kendi aksiyon dolu palet sisteminizi oluşturmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. Fizik yasalarının, yerinize eğriler, haçlar veya hatta bir top ekleyerek yerçekimi kürenizin izlediği yolu nasıl etkilediğini keşfedin. Yerçekimi küresinin hızını kontrol etmek için farklı yükseklik ve açıları kullanarak deney yapın. Dahil olan görevler ve inşaat planları sizi GraviTrax dünyasına tanıtır. Yaratıcılığınızı ele geçirin ve kendi iz tasarımlarınızı sıfırdan inşa edin.

Nereye giderseniz gidin GraviTrax'ı yanınıza almak ister misiniz? App Store'a gidin ve akıllı telefonunuz için ücretsiz uygulamayı indirin . Ücretsiz GraviTrax uygulaması, bina düzenleyicisiyle aksiyon dolu izler tasarlamanıza ve farklı yerçekimi küreleri ve kamera perspektiflerini kullanarak yarışmanıza olanak tanır. Küçükten başlamak ya da büyük yapmak istiyorsanız, olanaklar sınırsız! İziniz tamamlandıktan sonra, sisteminizi test edebilir ve GraviTrax setinizle gerçek sistemi kurmak için planları kullanabilirsiniz. Sanal Gerçeklik özelliğini kullanarak pistinizi yerçekimi küresinin bakış açısından izleyin. Bu özelliği kullanmak için bir VR kulaklık önerilir.