Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Mini Micro Scooter 3in1 Deluxe Plus Ruby Red MMD056

Satış Fiyatı: 3.399,90 TL

Kargo Bedava
24 Saatte Kargo

Micro Mini Scooter 3in1 Deluxe


Mini Micro 3in1 Deluxe Scooter'ın ilk etabı 12 aylıktan küçük çocuklar için mükemmeldir. Çocuğunuz henüz ayaklarını kullanmayı öğrenmemiş olabilir, ancak bu bir Micro Scooter'ın eğlencesinden ve özgürlüğünden zevk alamayacağı anlamına gelmiyor. Güvenli ve konforlu koltuğu scooter gövdesine bir Allen anahtarı yardımı ile takın ve küçük çocuğunuz scooter'a 3in1 modelini ile başlangıç yapsın. Koltuk 2 farklı yüksekliğe sabitlenebilir, böylece çocuğunuz için en rahat konuma gelebilirsiniz.

Mini Micro 3in1 Deluxe Scooter'ın ikinci uyarlaması, 18 aylıktan küçük çocuklar için en uygun seçenektir. Bu aşamada, scooter, kavrama kolaylığı olan bir Q-biçimli tutma koluyla birlikte gelir. Çocuğunuz ayakta durmaya hazır olduğunuzu hissettiğinde, çocuğunuzun kendi çekimlerini daha fazla özgürlük ve kontrol ile uygulamasına izin verecek şekilde çıkarılabilir koltuğu çıkarmanız yeterlidir.

Oyuncak

Oyuncak

3in1 Mini Micro Deluxe Scooter'ın üçüncü ve son adaptasyonu gerçekten de kendine geliyor. Tüm yeni ayarlanabilir direksiyon, 2 yaşından küçük çocukların ikonik bir Mini Micro scooter'ı kullanmalarını sağlar. Sağlam çerçeve ve sağlam tutma kulpları, rakipsiz bir scoot deneyimi için daha iyi kontrol ve gelişmiş direksiyon sunar.

Scooter 1.5kg ağırlığındadır, böylece taşımayı ve taşımayı kolaylaştırır. Q-bar kolunun yüksekliği 43cm ve T-çubuk kolu 61cm'dir. Ayarlanabilir tutma kolunun yüksekliği 42cm - 58cm'dir.İsviçre'de tasarlanmış bir scooter'tan beklediğiniz gibi Mini Micro, Toy'ın EN71'e göre test edildi.

 

Ürün Özellikleri

  • Yaş: 2-5
  • Oturma Alanı Olmayan Çocuk Ağırlığı: En fazla 35 kg
  • Oturma Koltuklu Çocuk Ağırlığı: En fazla 20 kg
  • Scooter Ağırlığı: 1,5 kg
  • Q-bar kolunun yüksekliği: 43 cm
  • T-çubuk kolu: 61 cm
  • Ayarlanabilir tutma kolunun yüksekliği : 42cm - 58cm
  • Tekerlik Çapı: 120 mm /80 mm

Oyuncak