Jurassic World Vahşi T- Rex Figürü HGC19

Satış Fiyatı: 449,90 TL %15  İndirimli
İnternet Fiyatı: 382,41 TL

Kargo Bedava
24 Saatte Kargo

Paylaş :

Jurassic World Ürün Özellikleri

  • Jurassic World: Dominion ile heyecan dolu aksiyona ve maceraya hazırlanın! Serideki bir dinozordan esinlenilerek tasarlanan bu Vahşi T-Rex figürünün İKİ YANINDA da pençe izleri bulunur. Her iki yandaki izleri ortaya çıkarmak için üst kısmındaki düğmeye basmanız yeterli. Dikkat edin!
  • Mücadelede yaralanmış olsa da bu dinozor, düğmeyle etkinleştirilen ISIRMA hareketi sayesinde mücadeleye devam edebilir. T-Rex figürü aynı zamanda hareketli eklemlere, özgün tasarıma, gerçekçi renk ve dokuya sahiptir. Artırılmış gerçeklikle 48 cm uzunluğundaki T. Rex'in CANLANMASINI sağlayın ve dijital ortamdaki mücadelelerin tadını daha uzun süre çıkarın. Dinozorların dünyasında GERÇEK bir maceraya hazır mısınız? Ücretsiz Jurassic World Facts uygulamasında artırılmış gerçeklik deneyimlerini keşfetmek için gizli DNA kodunu akıllı cihazla tarayın. Akıllı cihaz dâhil değildir. Jurassic World ve aksiyon dolu dinozor oyunlarını seven 4 yaş ve üzeri çocuklar için harika bir hediyedir. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
  • Filmden esinlenilerek tasarlanan bu Vahşi Tyrannosaurus Rex figürü ile Jurassic World Dominion'ın heyecan ve maceraları evinize geliyor. Üst kısmındaki düğmeye basarak çift taraflı yara izini ortaya çıkarın. Dinozor mücadelelerini yeniden canlandırın ve sonuçlarını izleyin. Gizli yaralarına rağmen düğmeyle etkinleştirilen ISIRMA hareketi sayesinde bu dinozor mücadele dolu oyunlara hazır.
  • Yaklaşık 18 cm boyunda ve 48 cm uzunluğundaki bu büyük dinozor figürü hem bükülebilir eklemlere hem de özgün tasarım, doku ve renklere sahiptir. Evde gerçekleşecek efsanevi Jurassic World mücadele oyunlarına hazır! 3 yaş ve üzeri Jurassic World hayranları için harika bir hediyedir.
  • Ücretsiz Jurassic World Facts uygulamasını (Android ve iOS) indirin ve dinozor oyunlarının GERÇEĞE dönüştüğüne tanık olun! Artırılmış gerçeklik seçeneklerini etkinleştirmek için gizli DNA kodunu bulun ve akıllı cihazla tarayın. Akıllı cihaz dâhil değildir.
  • Görsel etkinliklerle öğrenme imkânı sunan artırılmış gerçeklik özelliği sayesinde çocuklar laboratuvarda dinozoru inceleyebilir, termal mod ve röntgen modu gibi farklı modları keşfedebilir. Ardından, artırılmış gerçeklik özelliği ile dinozorları dünyamıza getirip bu muhteşem canlıları istedikleri yerde ortaya çıkararak oyun heyecanını zirveye taşıyabilirler. KOŞMA ZAMANI!
  • Yaş:4 +
  • Ürün Boyutları: 48 cm

Çok Satanlar


Bu Ürün İle Tercih Edilen Diğer Ürünler