Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Fisher Price LnL Akıllı Telefon Türkçe FPR25

Satış Fiyatı: 279,90 TL %20  İndirimli
İnternet Fiyatı: 223,92 TL
U280542

24 Saatte Kargo
300 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Paylaş :

Fisher Price LnL Akıllı Telefon Türkçe Özellikleri

  • Dört interaktif "uygulama", sekiz farklı emoji, renkli ışıklar ve gerçekçi telefon sesleri ile minik teknoloji düşkünleri Eğlen ve Öğren® Akıllı Telefon'u çok sevecekler! Bu interaktif akıllı telefon eğlenceli aktivitelerle dolu: Bebeğiniz sevgili arkadaşı Köpekçik'i arayabilir, uygulama tuşlarına tıklayabilir, müzik listesini çalabilir, özel bir "sesli mesaj" bırakabilir... ve tekrar, tekrar ve tekrar dinleyebilir!
  • Tüm eğlenceli ışıkları ve sesleri keşfedip akıllı telefonlarıyla taklit oyunu oynarken, aynı zamanda sayı saymayı, haftanın günlerini, farklı duyguları, selamlaşmaları ve sohbet etmeyi tanırlar! Oyun ve gelişim bir arada.
  • Akademik: Şarkılar ve cümleler, haftanın günleri, duygular, sohbetler, selamlaşmalar ve sosyal ifadeleri öğretir. İletişim Becerileri: Çocuklar, cümleler ve şarkılarla telefonda karşılıklı konuşmayı öğrenirler.
  • Erken Taklit oyunu: Gerçekçi bir telefon tasarımı ve eğlenceli sesler, çocuklara hayal gücünü, telefon görüşmesi yapmayı ve daha fazlasını taklit ederek öğrenmeye teşvik eder!
  • Yaş:3+


Bu Ürün İle Tercih Edilen Diğer Ürünler