Eastpak Çanta KategorileriKategori Açıklama

Eastpak Çanta


Ürün Listesi


EASTPAK Çanta Modelleri

EASTPAK Canta Modelleri

EASTPAK Çanta anlatacak bir hikayesi olan bir markadır.
1952 yılında Birleşmiş Milletler Askeri Teşkilatı için çantalar üretmek amacıyla daha sonraları Eastpak olarak anılan Eastern Canvas Products Inc. olarak kurulmuştur. Zaman içerisinde müşterileri değişse de ürünlerin kalite standartları hiçbir zaman değişmedi. Bütün dünyada çığır açan ikonik çanta Padded Pak’ler 1976 yılında doğmuştur. Bu eşsiz tasarım sayesinde EASTPAK Çanta özgün yaşam tarzına hitap eden bir markaya dönüşmüştür.  

En Kullanışlı Orijinal EASTPAK Çantalar

80'lerin çılgın coşkusunu tamamlayabilmekle kalmadı, 90’ların sonunda büyük bir fark yaratan tekerlekli valizi icat etti. 
Hayata biraz daha çılgınlık katmak her zaman EASTPAK Çanta 'nın tasarım ilkesi olmuştur. Günümüzde hala içimizdeki gezginden ilham alarak bir gezginin ihtiyaçlarını hesaba katıp ihtiyaçları doğrultusunda tasarımlarını geliştirmeye devam etmektedir. Modern ve ergonomik tasarımlarıyla kullanıcılarına sunduğu konforla EASTPAK Çanta 'lar ister şehir içinde, ister dünya genelinde seyahat ederken size günlük yaşamınızı ve heyecanlarınızı daha fazla yanınıza almanıza olanak sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.
Gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi yanınıza almanıza imkan sağlayan genişlik özelliğinin yanı sıra sürekli gelişen tasarımları ve çeşitlilikte sınır tanımayan en kaliteli modelleriyle de bir dünya markası oluşunun hakkını veriyor.
Tarz, şık, stil sahibi ve sportif EASTPAK Çanta 'lar, fonksiyonellikleriyle kullanıcıları kadar stil sahibi ve enerjiklerdir. Ayrıca EASTPAK Çanta 'lar 30 yıl garantiye sahiptir.