Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Barbie Bebek Bakıcısı Özellikli Minik Bebekler GHV83-GHV84

U318817

  Tükendi!  
Paylaş :

Barbie Bebek Bakıcısı Özellikli Minik Bebekler GHV83 Özellikleri

  • Barbie® Skipper™ Bebek Bakıcıları™ bebekleri ve oyun setleri, çocukların anaç yanını ortaya çıkarıp bebek bakma deneyimini yaşamasını sağlıyor.
  • Banyo zamanı, emekleme ve bez değiştirme gibi çocukluk döneminin klasik anlarından birini seç. Her biri hikaye anlatımını teşvik etmek eğlenceli bir özelliğe sahiptir: Banyo zamanı oyuncak bebeği, küvette yıkandığında temizden kirliye ve kirliden temize doğru geçtiğini gösteren bir renk değişim özelliğine sahiptir; emekleyen oyuncak bebek gerçek hayattaki hareketi yansıtmak için kafası büyük ve sallanır şekilde tasarlanmıştır ve bez değiştirme bebeğinin yemek yedikten sonra altının değiştirilmesi gerekir.
  • Bu sevimli küçük bebeklere bakıcılık yapmak çok kolay! Hikaye anlatımını teşvik eden pek çok parçayla kızlar, sayısız bebek bakıcılığı hikayesini canlandırabilir. Bu eğlenceli oyun setleriyle bebek bakıcısı olmak ve başkalarına yardım etmek çok keyifli çünkü kızlar Barbie® ile oynarken istedikleri her şeyi hayal edebilir!
  • Oyun zamanını eğlenceli bebek bakıcılığına çevirmek için Bebek Bakıcıları™ bebekleri ve aksesuarlarının hepsini topla.
  • Yaş : 3 +