Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Sylvanian Families İran Kedi Ailesi 5455

Satış Fiyatı: 699,90 TL %20  İndirimli
İnternet Fiyatı: 559,92 TL

Kargo Bedava
24 Saatte Kargo

Paylaş :

Sylvanian Families Özellikleri

  • Kabarık bir İran Kedisi Ailesi. Dans etmeyi seven babası, yıldızları seven annesi ve her zaman yakın olan ikiz kızları ile muhteşem bir aile. Hepsi farklı renkli kareli kıyafetler giyiyor.
  • Farsça Şafak Ana, astronomi ve takımyıldızlar hakkında çok şey biliyor ve her zaman bilgisini arkadaşları ve komşularıyla paylaşmaya hevesli. Çocukları da konuya ilgi duymaya başlıyor, bu yüzden Dawn her akşam yıldız çizelgelerini inceleyerek olabilecek tüm sorulara hazır olduğundan emin oluyor.
  • Rahibe Lyra Farsça makinelerle uğraşmayı sever ve mühendislikle çok ilgilenir. Aile, asansörü olan yeni bir eve yeni taşınmıştır ve Lyra, asansörün işleyişinden büyülenmiştir. İkiz olan Lyra, kız kardeşine çok yakındır ve ikisi sürekli konuşur, bu özellikle güzeldir çünkü normalde oldukça sessiz ve utangaçtır.
  • Rahibe Skye Farsça doğa bilimlerini, özellikle de meteorolojiyi okumaktan hoşlanır. Her gün gökyüzünü inceler ve günlüğüne hava durumunu not eder. Skye ayrıca evinin tepesindeki rüzgar gülü kullanarak rüzgar yönünü de kontrol ediyor
  • Yaş Grubu: 3 Yaş ve Üzeri


Bu Ürün İle Tercih Edilen Diğer Ürünler