Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Sylvanian Families Başlangıç Kır Evi 5303


  Tükendi!  

Sylvanian Families Başlangıç Kır Evi 5303


Sylvanian Families eğlencesine başlayanların çok seveceği kır evi bir adet figür ve ev aksesuarları ile sizleri bekliyor. Kır evinizi ister yüksek çatılı, geniş bahçeli tek katlı olarak isterseniz de şirin iki katlı kır evi olarak kullanabilirsiniz. Düz paneli bahçe ya da katları ayırmak için panel olarak kullanmanız mümkündür. Kırmızı çatısı ve bej rengi dış cephesiyle sevimli bir kır eviniz olmasına hazır olun. 2 katlı evinizde üst kata çıkmak için kullanacağınız yerleştirilebilir merdiveni gün içiresinde birçok kez kullanabilirsiniz.

Oyuncak

Oyuncak

Mutfak bölümünde mutfak masası, tezgah, sandalye, sehpa, fırın, lavabo gibi birçok aksesuar içerin evinizde yemek yapmak gerçekten çok keyifli olacak. Üstelik yemek yaparken ihtiyaç duyacağınız tava, kesme tahtası, çatal, tabak gibi aksesuarlarda bu sete dahil. Gün içinde ev işleriyle uğraşırken yorulan çikolata kulaklı tavşanın mışıl mışıl uyuması için yatak odası mobilyalarıda bulunmaktadır.

 
 

Kutuda ne var?

  • Kırmızı çatılı 2 katlı başlangıç kır evi, çikolata kulaklı tavşan kız, mutfak, yemek odası takımı, yatak odası takımı.
  • Yerleştirilebilir merdiven.
  • Kurulum taslağı.
  • Ürün Boyutu: 29 x 21,5 x 28,5 cm.
  • Yaş Grubu: 3 ve Üzeri

Oyuncak