Robert Oster Şişe Mürekkep Clay Red 50392

Satış Fiyatı: 119,00 TL %10  İndirimli
İnternet Fiyatı: 107,10 TL
U317688

Kargo Bedava
24 Saatte Kargo

Paylaş :

Robert Oster Şişe Mürekkep Ürün Özellikleri

  • "Robert Oster Signature firması, markayla aynı isme sahip olan Robert Oster tarafından, dünyanın en meşhur şarap üreten bölgelerinden, Güney Avustralya'nın Coonawarra bölgesinde kuruldu.
  • Uzun yıllardır dolmakaleme ve mürekkeplere ilgi duyan Robert, bu alandaki tecrübelerini, doğadan ilham alarak yarattığı canlı mürekkep renkleriyle birleştirerek kalem severlerle Robert Oster Signature markasını tanıştırdı.El yapımı olan, Avustralya menşeli Robert Oster mürekkepleri özel bir plastikten üretilmiş, mürekkebin içeriğini ışık ve ısı gibi dış etmenlerden koruyan, kırılma riski olmayan özel bir şişede sunuluyor. Geri dönüşümlü PET şişeler, Avustralya'nın ilk karbon nötr plastik fabrikasında üretilmektedir.
  • Özellikle gölgeli/revnaklı mürekkepler konusunda başarılı olan markanın şu anda 126 rengi bulunmaktadır. Fire and Ice, Gold Antique, Motor Olive gibi renkler markanın köşetaşı renkleri olup, mürekkep dünyasına farklı bir heyecan getirmiştir. Robert Oster mürekkeplerin kuruluğu ve akışkanlığı orta seviyede olup Vintage ya da Yeni tüm dolmakalemlerde güvenle kullanabilirsiniz."
  • Mürekkepler 50 ML’lik şişelerde satılmaktadır.
  • Renk : Clay Red

Çok Satanlar