Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Nerf DinoSquad TriceraBlast F0803

Satış Fiyatı: 639,90 TL %20  İndirimli
İnternet Fiyatı: 511,92 TL
U335706

Kargo Bedava
24 Saatte Kargo

Paylaş :

NERF DinoSquad TriceraBlast F0803 Özellikleri


Elit DinoSquad'ın bir üyesi olarak efsanevi dinozorlarla takım olun! En büyük dinozorların olağanüstü gücünü kullanın ve harika maceralara birlikte atılın!

Oyuncak

Oyuncak

Nerf DinoSquad Tricera-Blast ile üçlü dart aksiyonuna hazır olun! Triceratops dinozorunun görünümünü andıran muhteşem bir tasarıma sahip Tricera-Blast dart tabancasına dart yüklemek çok eğlenceli. Dinozorun ön boynuzuna basıldığında namlunun ön kısmı aşağı doğru açılıyor ve içindeki dart haznesi ortaya çıkıyor. Tricera-Blast'a 3 dart doldurun ve namluyu kapatın. Dart tabancasını atışa hazırlamak için horozu aşağı çekin, sonra da tetiğe basarak hedefinize 1 dart atın. Dipçikteki 12 dartlık saklama haznesiyle yedek atış gücünüzü yanınızda taşıyın. Performans ve kalite yönünden test edilip onaylanmış 12 orijinal Nerf Elite dart da kutuya dahil. Gözlük takılması önerilir (kutuya dahil değildir). Pil gerekmez.

 

Kutuda ne var?

  • Dart tabancası, 12 dart ve kullanma kılavuzu.
  • Triceratops dinozorunun görünümünü andıran, muhteşem dinozor tasarımına sahip bu dart tabancasıyla üçlü dart aksiyonuna atılın!
  • Kolay dart doldurma için namlunun ön kısmı aşağı doğru açılıyor. Bunun için ön boynuza basın, hazneye 3 dart doldurun, namluyu kapatın, atışa hazırlayın ve atış yapın (pil gerekmez).
  • Dart tabancasını atışa hazırlamak için horozu çekin ve sonra tetiğe basarak 1 dart atın.
  • 12 orijinal Nerf Elite dart kutuya dahildir. Dart tabancası, tekrar doldurmalarda kolayca ulaşılabilecek bir yerde olması için 12 dartlık saklama alanına sahiptir.
  • Yaş Grubu: 8 Yaş Ve Üzeri
  • Kutu En x Yükseklik x Derinlik : 6 x 55 x 29 cm

Oyuncak