Monster High Oyuncaklari

Monster High Oyuncaklari kategorisinde bulunan ürünler listelenmiştir.

Monster High modelleri Frankie Stein,Draculaura,Clawdeen Wolf,Lagoona Blue,Cleo de Nile,Ghoulia Yelps bütün acayiplerin kendini bir parçası hissedebileceği ve herkesin kendisi gibi olabileceği bu okulda sizleri bekliyor.


MONSTER HİGH

Monster High Oyuncakları markası “Kendin ol”, “Eşsiz ol”, “Acayip ol” sloganıyla, herkesi içindeki özgün acayibi kucaklamaya teşvik ediyor.

Monster High Oyuncakları hepimizin ortaokul ve lise çağında yaşadığımız anıları çılgın karakterleri ile oyuncaklarda yaşatıyor. Monster High okulunu özel kılan, kusurların kusursuz göründüğü ve öğrencilerin herkesin farklılıklarını kabul etmeyi teşvik ettiği bir yer. Çok seveceğiniz monster high kızları birbirinden farklı karakterlere sahip. Draculaura , Clewdeen Wolf , Frankie Stein , Lagoona Blue , Cleo De Nile öne çıkan karakterlerdir.

Birbirinden acayip bu kızların kostümleri, oyuncak bebekleri ve oyun setleri ile Acayip Dünyası'na girebilecek çantaları, kalem kutuları ile kendi okulunu Monster High 'a dönüştürebilecek ve parti malzemelerini kullanarak tüm arkadaşlarını şaşkınlığa uğratabileceksin…
Bu acayip Monster High oyuncakları karakterleri de çocukların çizgi filmi evde yeniden canlandırmaları ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlıyor