Lego City Wild River Escape 60176

Fiyat: 89,90 TL %30  İndirimli
İnternet: 62,93 TL
U297723

24 Saatte Kargo
100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Paylaş :

Lego Özellikleri

  • LEGO City, çocuğunuzun keşfedebileceği gerçekçi bir LEGO dünyasıdır. Gündelik hayattaki kahramanlar hırsızları yakalayıp yangınları söndüren, arka plan dekorasyonlarından bu kalabalık şehre, ünlü otomobiller ve binalar. Mizah ve çekicilik dolu bu dünya, çocukların yaratıcı hayal gücünün gelişmesi için gerçek bir uyaran işlevi görüyor.
  • LEGO Şehri setlerinde, çocuğun günlük yaşamda gördüğü tüm unsurlar, popüler modellere yansıyor ve bu, ona hareket, mizah ve cazibeyle dolu bir şehir yaratmak için ilham veriyor. Burada tüm ana başlıklar sunulmaktadır: polis ve itfaiyeden çeşitli dik arabalara ve ünlü evlere - çocuğunuz onları coşkuyla inşa edecek ve saatlerce onlarla oynayacak. Çok çeşitli detaylar nedeniyle, LEGO setleri sonsuz sayıda kombinasyon oluşturmaya izin verir ve bu, çocukların hayal gücü için bir teşviktir. LEGO City, bu oyunu hem daha çeşitli hem de daha heyecan verici kılan sınırsız olanaklar dünyasıdır.
  • Polis gemisine atla ve suçludan sonra git. Nehrin kıyısındaki kayalar ve kayan kütüklerle çılgınca kaçan çarpışmalar, hırsızı daha da yakınlaştırır. Flaşörü açın ve salya yakın yüzün. Ama sallantının başka bir yolcusuyla buluşmaktan kaçınmaya çalışın
  • Parça Sayısı:126
  • Boyutlar:Polis sürat teknesi 4 cm yüksekliğinde, 15 cm uzunluğunda ve 6 cm genişliğindedir.Çekiliş kamışı 8 cm uzunluğunda, 6 cm genişliğinde ve 2 cm yüksekliğinde.