Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Hot Wheels Track Builder Tasarla ve Yeniden Oluştur GLC87-GLC91

U319065

  Tükendi!  
Paylaş :

Hot Wheels Track Builder Tasarla ve Yeniden Oluştur GLC87 Özellikleri

  • Hot Wheels® Track Builder ile çocuklarda yaratıcılığın sınırı yok. En iyi tarafı da çocuklara, kendi hayal güçlerinin sınırlarını zorlayarak efsanevi setler yaratıp bunları genişletme imkanı sunması!
  • Çocuklar bu 30 cm ve 15 cm uzunluğundaki kıvrımlı pist parçalarıyla ve yönü değiştiren düz pistle eşsiz pistler kurar! Katlanır Pist Paketi de PİST KURMA kategorisinin bir parçasıdır. Bu pakette çocuklar toplam 3.5 metre uzunluğunda düz pistlerle, 5 menteşeyle ve ek temel bağlantı noktalarıyla eşsiz pistler kurar. Bir diğer PİST KURMA kategorisi olan Duble Pist Paketi içinde 2 şeritten tek şeride düşen, birden fazla aracın yarışabildiği pist bulunur.
  • Çocuklar; kutudan çıkan 3 adet ayarlanabilir Y şeklindeki pist parçası, bağlantı noktaları ve 7 adet özel kalıplı pistle 4 şeritten 2 şeride ve 2 şeritten de tek şeride düşen eleme yarışları düzenleyebilir! Uzun Atlama Paketi pistinde 4 farklı hızda fırlatıcı, çapraz bağlantı noktaları, fırlatma ve iniş rampası ile mükemmel akrobasi hareketleri için pist parçaları bulunur. Hız Kıskacı Paketi, çocukların yüksek ve dik bir pist kurarak başlangıcı etkileyici akrobasi hareketleriyle yapmalarını sağlar. Kıskacı veya düşer kapağı pistin tam ortasına kurarak hem hızı hem de heyecanı artırabilirler! Çember Hızlandırıcı Paketi hızlanma kategorisindedir. Bu pakette çocuklar, pistler arası kesintisiz yarış eğlencesi için araçlarını hızlandırabilir. Ayarlanabilir Viraj Hızlandırıcı, U dönüşlü pistten düz piste uzanan açısıyla parkurlara heyecan katar. Çocuklar, araçların döndüğü her açıya hız katar. Hızlanma kategorisinin bir parçası olan Viraj Hızlandırıcı paketinde iki pist parçası, bağlantı noktaları ve metal bir arabanın yanı sıra muhteşem bir hızlandırıcı da bulunur. Elbette her Track Builder paketinde bir adet Hot Wheels® aracı bulunur ve çocuklar, hayal güçlerinin izin verdiği her pisti tasarlayabilir.
  • Yaş : 4 +