Enchantimals Oda ve Bebek Oyun Setleri FRH44-FRH45

Satış Fiyatı: 149,90 TL %20  İndirimli
İnternet Fiyatı: 119,92 TL
U293481

Kargo Bedava
24 Saatte Kargo

Paylaş :

Enchantimals Oda ve Bebek Oyun Setleri Özellikleri

  • Enchantimals™ bebekler ve hayvan dostları herkesi büyülemeye hazır! Bu birbirinden eğlenceli temalara sahip oyun setleriyle sihirli hikayeler yaratmaya hazır olun. Her bir set; 15 cm bir bebek, hayvan dostu, geniş bir aksesuar seti ve temaya uygun parçalarla birlikte gelir. Yatak odasında uyuyup tatlı rüyalar görmeye hazırlanan Snore™ ayıcık ve Ayı Bren bebek, ağaçtaki salıncakta oynayan Flick™ tilkicik ve Tilki Felicity bebek veya mutfakta bir şeyler pişirip eğlenen Twist™ tavşancık ve Tavşan Bree bebek arasından seçimini yap. Ayı Bren bebek ve Snore™, özellikle iki kişi için yapılmış yatakta battaniyeleri ve uyku şapkalarıyla rahatça uyuyabilir ve güzel rüyalar görebilir.
  • Snore™ ayıcığın uyuyabileceği ya da sallanabileceği sepet yatak da dahildir. Uyumlu şapkalar takmış Tilki Felicity bebek ve Flick™, iki kişilik ağaç salıncağında güzel vakit geçirebilir. Flick™ tilkiciğin manzaranın keyfini çıkarması için özel bir alanı bile var. Aşçı şapkalarını takmış Tavşan Bree bebek ve Twist™ tavşancık ocakta lezzetli yiyecekler hazırlayabilir ve yemeklerinin keyfini sevimli yemek masalarının yanındaki iki kişilik bankta çıkarabilir. Enchantimals™ bebekler, hayvanlardan esinlenerek tasarlanmış kulaklara sahiptir.
  • Ayrıca renkli kıyafetler ve eğlenceli ayakkabılar giyerler. En yakın hayvan dostları ise sevimli ve tüylü ayrıntılara sahiptir. Yüz ifadeleriyse çok tatlıdır. Kızlar, arkadaşlık hikayeleri yaratmaya bayılacak ve Sevgi bizim her şeyimiz™ sloganını çok sevecek. Kendi Enchantimals™ dünyanı ve hikayelerini yaratmak için hepsini koleksiyonuna ekle. Enchantimals™ bebeği ve bir hayvan arkadaşı dahildir. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.
  • Yaş:3+