Enchantimals Bebekleri Piknikte Oyun Seti FCC62-GBX04

U302955

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
Paylaş :

Enchantimals Bebekleri Piknikte Oyun Seti FCC62-GBX04


Enchantimals dünyasından ilham alan bu hikaye anlatımı paketleri, altı inçlik bir bebek, iki hayvan arkadaşı ve arkadaşça bir sahne yaratan aksesuarlar ile büyüleyici bir şekilde büyüleyici. Ayı pikniği (piknik sepeti, battaniye ve yiyecek), baykuş pijama partisi (yuva temalı yatak, hikaye kitabı ve atıştırmalık) ve flamingo doğum günü partisi (masa, hediye ve kek ile) içeren temalardan birini seçin. Her Enchantimals hikaye seti, ormanda yaşayan sevimli kızları kutluyor - bu kızlar her zaman hayvanlarının en iyilerinde bulunurlar ve onlara benziyorlar! Bu setlerdeki altı inçlik Enchantimals bebekleri köklü saç stillerine ve yüz özelliklerine, parlak renkli kıyafetlere ve temalı aksesuarlara sahip. Bir hayvan ortası ve bir küçük olmak üzere iki hayvan tavşanı, ayılar için saç bantları gibi sevimli detaylara, tüylü dokunuşlara ve temaya uyan bir aksesuara sahip. flamingolar için baykuşlar ve doğum günü şapkaları için bir gece lambası veya göz maskesi. Parçalar renklidir ve hikaye anlatıcılığına ilham verecek eğlenceli ayrıntılara sahiptir. Çocuklar, doğa harikasını yeniden yaratmayı ve Bakımın Bizim Her Şeyimiz Olduğu Bir Dünyayı Kutlamayı Sevecekler. Enchantimals dünyasını inşa etmek ve kendinize ait büyüleyici hikayeler anlatmak için hepsini toplayın.

Oyuncak

Oyuncak

Enchantimals bebek giydirme modası ve aksesuarları, bir orta boy hayvan arkadaşı, bir küçük arkadaş, bir daha büyük aksesuar ve daha küçük temalı parçalar içerir. Her biri, mevcudiyet durumuna bağlı olarak ayrı satılır. Renkler ve dekorasyonlar değişebilir. Enchantimals dünyasını inşa etmek ve kendinize ait büyüleyici hikayeler anlatmak için hepsini toplayın. Enchantimals bebek giydirme modası ve aksesuarları, bir orta boy hayvan arkadaşı, bir küçük arkadaş, bir daha büyük aksesuar ve daha küçük temalı parçalar içerir. Her biri, mevcudiyet durumuna bağlı olarak ayrı satılır. Renkler ve dekorasyonlar değişebilir. Enchantimals dünyasını inşa etmek ve kendinize ait büyüleyici hikayeler anlatmak için hepsini toplayın. Enchantimals bebek giydirme modası ve aksesuarları, bir orta boy hayvan arkadaşı, bir küçük arkadaş, bir daha büyük aksesuar ve daha küçük temalı parçalar içerir. Her biri, mevcudiyet durumuna bağlı olarak ayrı satılır. Renkler ve dekorasyonlar değişebilir.

 

Kutuda ne var?

  • Bu hikaye anlatımı paketleri, Enchantimals dünyasından ilham alıyor ve altı inçlik (15.24cm) bir bebek, iki hayvan arkadaşı ve tanıdık temalar ortaya çıkarmak için aksesuarlar ile birlikte geliyor.
  • Bu setlerdeki altı inçlik Enchantimals bebekleri köklü saç stillerine ve yüz özelliklerine, tuhaf kıyafetlere ve temalı aksesuarlara sahip.
  • Yaş Grubu: 4 Yaş ve Üzeri
  • Paket Ölçüsü 25 x 5 x 20 cm

Oyuncak