Enchantimals Bebeği ve Moda Aksesuarları Oyun Setleri FRT87-FRT88

Satış Fiyatı: 99,90 TL %20  İndirimli
İnternet Fiyatı: 79,92 TL
U302953

24 Saatte Kargo
100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Paylaş :

Enchantimals Bebeği ve Moda Aksesuarları Oyun Setleri FRT87-FRT88


Enchantimals, hayvan arkadaşlarıyla özel bir bağ paylaşan sevimli karakterlerdir, her zaman birliktedirler ve aynı şekilde görünüyorlar! Patter Peacock bebeği ve Flap figürü, renkli tüylerini tamamlayan modaları denemeyi seviyor. Bu bebek seti, Enchantimals bebeğini (6 inç), hayvan figürünü ve bir elbise aksesuarı parça sayısını içerir. Patter Peacock bebek, çıkarılabilir etek, kürklü omuz askısı, pembe ayakkabılar ve dekoratif başlık ile kişiliği kadar fantazi bir kıyafet giyiyor. İki etek, bir çift çizme, gözlük ve bir saç bandı içeren gardırop setiyle stilleri karıştırın ve eşleştirin!

Oyuncak

Oyuncak

Patter Peacock bebeği, göz alıcı "tam boy" aynasıyla tüm farklı görünümlerine hayran olabilir. Genç modacılar taraklı, kompakt, küçük ve makyaj fırçası. Patter Peacock bebek ve Flap figürleri, tüylerini güzel tavus kuşu kanatları ve yüz özellikleri gibi büyüleyici detaylarla eşleştirmeye hazır. Çocuklar, iki arkadaşın paylaştığı ve önemsemenin her şeyde olduğu bir dünyayı kutlayan özel bağı yeniden yaratmaya bayılacak! Enchantimals dünyasını oluşturmak için hepsini toplayın.

 

Kutuda ne var?

  • Hayvan arkadaşları ile özel bir bağ paylaşan, sevimli bir kız grubu olan Enchantimals ile tanışın.
  • Giysiler ve aksesuarlar içeren Patter Peacock bebek (6 inç), Flap figürü, "tam boy" ayna, tarak, kompakt, makyaj fırçası, ekstra iki etek, bir çift ayakkabı, gözlük ve başlık.
  • Çocuklar Patter Tavuskuşu bebek ve Flap tavuskuşu ile modaya uygun eğlenceli anlar oynamaya bayılacaklar.
  • Ekstra ayakkabı, etek ve daha fazlasıyla modaya uygun kıyafetleri karıştır ve eşleştir!
  • "Tam boy" ayna (gerçekten yansıtan!) Ve tarak, kompakt ve makyaj fırçası gibi daha küçük aksesuarlar stil keyfine katkıda bulunur
  • Pıt tavus kuşu bebek ve flap rakam tüylerini gösterişe hazır güzel tavus kuşu kanatları ve kıvırcık kürk ayrıntı gibi eşleşen, büyüleyici bitirir
  • Yaş Grubu: 4 Yaş ve Üzeri
  • Paket Ölçüsü 20 x 27 x 7 cm

Oyuncak