Enchantimals Ana Karekter Bebekler DVH87-FXM71

Satış Fiyatı: 49,90 TL %10  İndirimli
İnternet Fiyatı: 44,91 TL
U302949

24 Saatte Kargo
100 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo

Paylaş :

Enchantimals Ana Karekter Bebekler DVH87-FXM71


Enchantimals bebekleri, hayvan arkadaşlarıyla özel bir bağ paylaşan sevimli karakterlerdir. Her zaman birliktedirler ve aynı şekilde görünüyorlar! Altı inçlik bebek, saçında bir çiçek ve tüylü bir kuyruk ile çok şirin görünüyor. Tilki arkadaşı Flick ile birlikte geliyor. Felicity Fox bebeği meraklı ve zeki kişiliğine uyan renkli bir kıyafet giyiyor. ( Çıkarılabilir etek üzerine çiçeklere sahip renkli bir kıyafet giyiyor.)

Oyuncak

Oyuncak

Tilki kafaları kırmızı ayakkabılarını süslüyor, tilki kulakları köklü kahverengi saçlarından kurcaladı, yüz özellikleri hayvanlardan esinlenerek tüylü bir kuyruğu bile var! Çocuklar, doğa harikasını yeniden yaratmayı ve Bakımın Bizim Her Şeyimiz Olduğu Bir Dünyayı Kutlamayı Sevecekler. Enchantimals dünyasını inşa etmek ve kendinize ait büyüleyici hikayeler anlatmak için hepsini toplayın. Moda ve aksesuarları ve Flick tilki arkadaşı giyen Enchantimals Felicity Fox bebek içerir.

 

Kutuda ne var?

  • Hayvan arkadaşları ile özel bir bağ paylaşan, sevimli bir kız grubu olan Enchantimals ile tanışın.
  • Bu sevimli altı inçlik bebek ve hayvan dostu, doğada iç içe geçmiş fantastik bir yer olan Enchantimals dünyasından ilham alıyor.
  • Maceracı Felicity Fox bebek saçında bir çiçek ve tüylü kuyruğu ile çok şirin Flick tilki figürü ile birlikte geliyor!
  • Felicity Fox bebek çıkarılabilir etek üzerine çiçek baskılı renkli bir kıyafet giyiyor.
  • Tilki kafaları kırmızı ayakkabılarını süslüyor, tilki kulakları köklü kahverengi saçlarından kurcaladı, yüz özellikleri hayvanlardan esinlenerek tüylü bir kuyruğu bile var!
  • Bu büyülü arkadaşlarla her türlü büyüleyici hikayeyi oyna ve her birini bir Enchantimals dünyası oluşturmak için topla (her biri ayrı satılır, müsaitlik durumuna bağlı olarak).
  • Yaş Grubu: 4 Yaş ve Üzeri
  • Paket Ölçüsü 22 x 13 x 6 cm

Oyuncak