Barbienin Portatif Evi DVV47

Satış Fiyatı: 219,90 TL %20  İndirimli
İnternet Fiyatı: 175,92 TL
U264912

Kargo Bedava
24 Saatte Kargo

Paylaş :

Barbie'nin Portatif Evi DVV47


Portatif ev sayesinde Barbie'nin evini istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Kulpu ile taşınabilir özelliğe sahip olun Barbie'nin portatif evini kolayca heryere götürebilirsiniz. Katlanabilir pencereli bu şirin ev ile çocukları hayal ettikleri eve kavuşuyor. Açılan oyun seti sayesinde 2 hikaye seti ve çoklu oyan alanları çıkıyor.Portatif evinizi kişisel beğenilerinize göre düzenleyerek mobilya ve aksesuarlara şekil verebilirsiniz.

Oyuncak

Oyuncak

Odalar klasik temalara ve eğlenceli sürprizlere sahiptir. Bir mutfak, banyo, yemek odasına dönüşen bir oturma odası ve spaya dönüşen bir yatak odası var. Eğlenceli özellikler ve modaya uygun mobilyalar her odayı tamamlar ve oyuna eklenir. Mutfaktaki fırın kapısı açılır ve kapanır. Evin içinde düz ekran televizyon, bir masa ve modaya uygun bir sandalye, bir oturma odası, yemek odası yer alıyor. Banyoda hem tuvalet hem de duş vardır. Üst kattaki yatak odasındaki yatak spa alanına dönüşür. Serin beyaz merdiveni kullanarak katlar arasında Barbie bebeğinizi gezdiribilirsiniz.

 

Küçük aksesuarlarla tamamlayacağınız hikayeyi oynamaya başlayabilirsiniz. Modern dokunuşlar ile tasarlanan ev ve aksesuarlar ile çocuklar eğlenceli zaman geçiricek. Barbie bebeğinizle evde arkadaşlarınızla parti, mutfakta birbirinden güzel yemekler ve daha birçok aktivite yapabilirsiniz. Banyo, yatak odası, mutfak, oturma odası bir evde düşünülebilicek tüm detaylar bu evde seni bekliyor.

Oyuncak

Oyuncak

Öykünüzü anlatmak ve yaratıcı ifadenizi keşfetmek için mobilyaları düzenleyin ve yeniden düzenleyin. Odalar arasında, katlar arasında ve hikayeler arasında dolaşın sonra evinizi toplayın ve o hikayelerinizle yola koyulun. Hayalinizdeki hikaye için gereken sen, Barbie ve Portatif ev !

 

Kutuda ne var?

  • Sevimli, modern ve eğlenceli 2 katlı ev.
  • Birden fazla oyun alanı.
  • Lavabo ve set üstü ocakla donatılmış bir mutfağın yanı sıra tuvalet ve duş başlıklı bir banyo bulunmaktadır.
  • Televizyonu yerleştirerek bir oturma odası yapın ya da bir masa için aşağı doğru çevirerek bir yemek odası oluşturun.
  • İkinci kattaki bir küveti ortaya çıkarmak için yatağı çevirin!
  • Kolay taşımak veya kapatmak için evi katlayın ve taşıma kolu sayesinde koyayca taşıyın.
  • Kutuya bebekler dahil değildir.
  • Yaş Grubu: 3 Yaş Ve Üzeri
  • Tek Paket Ölçüsü: 46,5 x 32 x 13,5 cm

Oyuncak