Barbienin Ambulansı FRM19

Satış Fiyatı: 499,90 TL %21  İndirimli
İnternet Fiyatı: 394,92 TL
U293408

Kargo Bedava
24 Saatte Kargo

Paylaş :

Barbie'nin Ambulansı FRM19 Özellikleri


Barbie ile geleceğe ilk adımı atmak ve meslekleri keşfetmek çok eğlenceli. Kızlar Barbie’nin ambulansı ile tıp dünyasını keşfetmeye bayılacaklar. Ambulansın içindeki gerçekçi detaylar sayesinde sınırsız hikaye yaratmak kızların elinde.

Oyuncak

Oyuncak

Hem bir ambulans hem de bir hastane olan Barbie Care Clinic, kolay bir dönüşümle ikisi bir arada eğlence sunuyor. Bir ambulans olarak çağrılara yanıt verin siren sesleri duyulur ve ışıklar bir düğmeye basılarak açılır daha sonra geldiğinizde bakımı teslim edin; Sadece 2 feet genişliğindeki bakım kliniğine anında dönüş yapmak için aracın arkasındaki kolu kaldırınız.

 

Kutuda ne var?

  • Her iki taraf da üç farklı oyun alanını ortaya çıkarır: açılır kapanır resepsiyon masası ve döner sandalyeli bir check-in alanı, televizyonun arkasına gizlenmiş bir sürpriz hediyelik eşya dükkanına sahip bir bekleme odası ve bir çift kişilik x-ray makinesi içeren bir muayene odası ve bir vizyon çizelgesine sahiptir. Bir stetoskop ve tansiyon manşeti gibi tanılama ekipmanı, döküm ve koltuk değnekleri gibi tıbbi malzemeler, bekleme odası dergileri ve oyuncak ayı veya balon gibi hediyelik eşya malzemeleri.
  • Bekleme odası dergileri ve bir oyuncak ayı veya balon gibi hediyelik eşya eşyaları. Bu hevesli doktorlar için mükemmel bir hediye. Parçaların bir kısmı, bir gerçekliğin ve rol oynama eğlencesinin eklenmesi için bir bebeğin tutabileceği tutamaklara sahiptir. Renkler ve süslemeler değişebilir. Oyun setine bebekler dahil değildir.
  • Tüm parçalar kolayca araca katlanabilir, böylece Barbie bebeği bir sonraki kurtarmaya taşınabilirlik ve kolaylıkla koşabilir! Parçaların bir kısmı, bir gerçekliğin ve rol oynama eğlencesinin eklenmesi için bir bebeğin tutabileceği tutamaklara (bebekler ayrıca satılır) sahiptir.
  • Yaş Grubu: 3 Yaş Ve Üzeri
  • Paket Ölçüsü:46,5x27x19,5cm

Oyuncak