Barbie ve Köpekleri Banyo Keyfinde Oyun Seti GDJ37

Satış Fiyatı: 159,90 TL
U334329

Kargo Bedava
24 Saatte Kargo

Paylaş :

Barbie Ürün Özellikleri

  • Barbie® tüm hayvanları çok seviyor. Özellikle de yavru köpekleri. Beslediği üç sevimli dört ayaklı dostuna bakmaya ve banyo yaptırmaya bayılıyor! Kızlar Barbie®'nin köpekleri yıkamasına yardım etmeye bayılacak. Pakette yer alan küvet, sabun şişesi, havlu, iki fırça ve evcil hayvan çantası kızların her türlü bakım oyunu oynayabilmesini sağlar.
  • Barbie® tüm hayvanları çok seviyor. Özellikle de yavru köpekleri. Beslediği üç sevimli dört ayaklı dostuna bakmaya ve banyo yaptırmaya bayılıyor! Kızlar Barbie®'nin köpekleri yıkamasına yardım etmeye bayılacak. Pakette yer alan küvet, sabun şişesi, havlu, iki fırça ve evcil hayvan çantası kızların her türlü bakım oyunu oynayabilmesini sağlar. Küveti suyla, şişeyi ise sabun (ayrı olarak satılır) ve suyla doldurup yavru köpeklere köpük banyosu yaptırarak gerçek bir banyo eğlencesi yaşa.
  • Barbie®'nin bükülebilen dizleri bebeğe gerçekçilik katarken, setin bazı parçalarında rol oyunlarını daha eğlenceli hale getiren Barbie® bebek tutacakları bulunur. Hayvanseverler bu yavru köpekleri çok sevecek ve onlarla tüm gün oynamak isteyecek. Yeni hikayeler keşfetmek için diğer Barbie® bebeklerini ve oyuncaklarını topla. Çünkü kızlar Barbie® ile oynarken istedikleri her şeyi hayal edebilir! (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.) Barbie® bebek, üç yavru köpek, küvet, sabun şişesi, iki fırça, havlu ve köpek taşıma çantası dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
  • Yaş Aralığı: 3 yaş+