Barbie Rüya Evi FHY73

U293424

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
Paylaş :

Barbie Rüya Evi FHY73 Özellikleri


Genç hayaller Barbie Dreamhouse'a taşındığında, bu muhteşem oyuncak evi bir rüya eve dönüştürüyor! 3 feet uzunluğunda ve 4 metre genişliğinde olan Barbie Dreamhouse'un pek çok şaşırtıcı özelliği var. Üç katlı, bir carport (araba dahil değil) ve bir ev ofisi içeren dört oda, dört bebekle dolu bir çalışma asansörü, bir havuz, beş adet dönüştürücü mobilya, ışık, ses ve hoş bir köpek yavrusu da dahil olmak üzere 60'dan fazla ek aksesuara sahiptir. Hepsi dekore etmek için kullanılabilir, sahneyi ayarlayabilir ve pek çok öykü oynatabilir. Tak-çalıştır tasarımı, küçük eller hareket ettikçe parçaları hareket ettirmeye yardımcı olur. İç ve dış mekan düzenlemeleri için süslemeler ve mobilyalar her açıdan oyuna ilham veriyor, ve dönüşümler esnek eylem teşvik ederken anepe ranza haline döner, şömine bir ev ofis haline gelir. Bir açık hava yiyecek standı ve fırın arkada bir barbekü barındırır. Işıklar ve sesler daha da keyifli dokunuşlar ekler ocak tava ile cızırdar ve çaydanlık ıslık çaldığında bir ses çıkarır.

Oyuncak

Oyuncak

Genç dekoratörler, kişisel tarzlarını keşfetmek için gündüzden geceye Barbie evine ya da arkadaşlarına kadar her türlü hikayeyi anlatırken evin etrafındaki aksesuarları hareket ettirecekler. Havuz partileri, arkadaş gezmeleri, arka bahçe de barbekü, doğum günü, tatil ve her gün - Barbie Dreamhouse'da yaşamayı keşfetmenin sınırsız yollarını anlatan sonsuz hikayeler var çünkü Barbie ile her şey mümkün. Barbie Dreamhouse ve mobilya, ev eşyaları ve bir köpek yavrusu içeren 70 aksesuar içerir; bebek, moda ve araba dahil değildir. Renkler ve süslemeler değişebilir.

 

Kutuda ne var?

  • 3 metre uzunluğunda ve 4 ayak genişliğinde, 3 katlı, 8 oda, çok açılı oyun, çalışma asansörü ve kaydıraklı havuza sahip etkileyici bir şekilde ölçülendiren Barbie Dreamhouse, gençlik搠楨癡㹹ൡ੬㱬摥楲癩捩氠慢獵猠㵯≹敵浮扣敡摫⵨睡牮慥灹灥攠牧≥⃧獭瑥祹汥攠㵶≥洠慢物杲椠湲㫼⁹ち†慥當瑩漠㭫≵㹲൭੡ॹ㱡搠楴癥 捶汩慫猠獥㵤≩敹浯扲攡搠ⴼ振潬湩琾愍椊渠攠爠∠㸠ഠਠठठ㰠椠映爠愠洠攠‼睬楩搾琍栊㴠∠ㄠ㈠㠠〠∠†栠攠椠朠栠琠㴠∠㝄㉲づ≡獹爠揶㵺≥桬瑬瑩火獬㩥⽲⽩眠睡睲⹡祳漱畮瑤畡戠攴⸠换潥浢⽥敫洠扯敤摡⽳㘱㌬攠㍹噥敮䭩儠湢瑩杲∠⁥晶爠慯浦敩扳潩爬搠敢物㵲∠ち≲⁡慢污氠潰睡㵲≫愱甠瑶潥瀠泼懧秼㭮⁣旼渠捨物祫灡瑹敥摤ⵥ浮攠摢楡慟≬⁡慹污汮漠睢晩畲氠汳獬捡特整敬湡㸠㱩⽫楩普牣慩洠敢㹩㱲⼠楨晡牶慵浺攠㹯㱬⽡摮椠盧㹡൬਱㱟⽭摡椠癡㹳ൡ੮sörü yer alıyor gerçek bir sıçrama için suyla doldurun!
  • Işıklar ve sesler gerçekçi dokunuşlar ekler ve rol oynamayı teşvik eder. Kızartma tavasını ocağın üzerine yerleştirin ve cızırtılı bir ses için basın; ıslık için çaydanlık ile aynı şeyi yapın; ışığı görmek için fırın kapısını açınız; işaretleme için fırın zamanlayıcıyı çevirin; ve bir yıkama sesi için tuvalette bir düğmeye basın!
  • İki-in-one eğlenceli oyun için olanakları genişletir: kanepe ranzaları oluşturmak için açılır ve sehpa bir yatak odası oluşturmak için Chelsea bebek (ayrı satılır) için bir yatak ortaya çıkarır; şömine rahat bir evi ev ofisine dönüştürmek için dönüyor; mutfak lavabosu, bir tarafı barbekü ve raflar, diğeri ise fırın ve bir geri dönüşüm kutusuyla birlikte çift görev yapıyor; ve buzdolabının arkası bir açık hava yemeği standı!
  • Ek aksesuarlar ; Barbie Dollhouse 70 parça toplam gelir. Tak ve oynat tasarım aktif oynatmaya izin verirken, bazı öğelerin üstündeki rollerde rol oynamaya izin verilir
  • Yaş Grubu: 3 Yaş Ve Üzeri
  • En x Yükseklik x Derinlik : 76 x 76 x 21,5 cm

Oyuncak