Barbie Muhteşem Bukleler GBK24

Satış Fiyatı: 149,90 TL %20  İndirimli
İnternet Fiyatı: 119,92 TL
U318783

Kargo Bedava
24 Saatte Kargo

Paylaş :

Barbie Özellikleri

  • Barbie® Ultimate Curls ™ oyun setleriyle Barbie® bebek için muhteşem kıvrılmış saç modelleri oluşturun. Isısız aletlerle çok kolay! Barbie® bebeğin uzun sarı saçlarını kıvırmanın iki yolu vardır. Saç maşası veya maşa ile ve hiçbir şey ısı kullanmaz. Bebeğin saçlarını aletin etrafına sarın, tutun ve serbest bırakın. Sıkı bukleler, gevşek dalgalar oluşturun veya düz bırakın.
  • Yeni bir görünüm oluşturmak için Barbie® bebeğin saçlarını fırçalayın ve tekrar başlayın. Yeni görünümler keşfetmek ve tarzınızı ifade etmek için tekrar tekrar tekrar yapın. Barbie® bebek, şeffaf omuzlar, katmanlı bir etek ve eğlenceli ayakkabılarla renkli bir elbise içinde her türlü hikayeyi oynamak için giyinmiş; altın bir bileklik son rötuşları ekler.
  • Çok kolay - Barbie® bebeğin uzun sarı saçlarını sıkı bukleler veya gevşek dalgalarla şekillendirmek için ısısız araçları kullanın!
  • Saçın küçük bir bölümünü saç maşasının etrafına sarın ve tutun, sonra bırakın; veya saçları silindirin etrafına sararak, sararak ruloya sarın ve tutmak için kapatın, ardından zaman dolduğunda bırakın!
  • Daha yaratıcı ifade ve saç şekillendirme eğlencesi için birlikte verilen saç aksesuarlarını kullanın. 3 saç bağı, 2 saç tokası, 1 kafa bandı ve 1 saç fırçası var.Düz saça dönmek ve tekrar başlamak için fırçayı Barbie® bebeğin saçlarından geçirin!
  • Yaş:5+