Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Barbie Extra Pembe Örgü Saçlı Bebek GXF09

Satış Fiyatı: 469,90 TL %32  İndirimli
İnternet Fiyatı: 319,53 TL
U342544

Kargo Bedava
24 Saatte Kargo

Paylaş :

Barbie Extra Bebek Özellikleri


Barbie® Ekstra bebekler cesur moda ve parlak renkler ve büyük ifadeler veriyorlar! Her Barbie® bebeğinin kendine has, eğlenceli ve üstün bir tarzı vardır. Evcil hayvanlarının (her biri farklı ve hepsi sevimli) tonlarca kişiliği var! Barbie® Extra, çocukların stiller aracılığıyla kendini ifade etmelerini sağlar ve hareketli bebeklerle heyecan verici bir moda ve stil oyunu deneyimi sunar. Hepsi parıltılı,emojiler ve göze çarpan saçlarla moda ile eğlenmekle ilgili gittikleri her yere EKSTRA heycan getiriyorlar.( Her biri ayrı satılır) Bebekler tek başına duramaz. (Renkler ve süslemeler değişiklik gösterebilir. )

Oyuncak

Oyuncak

Moda söz konusu olduğunda, Barbie® Extra bebekleri giyim ve moda aksesuarlarının yanı sıra evcil hayvan ve evcil hayvan aksesuarlarını içeren 15 parçadan oluşan 'daha çok daha fazladır' tutumuna sahiptir.

 

Detay:

  • Modaya gösterişli yaklaşımını yansıtan kıyafetleri, özgün ve eğlenceli tarzı, hayvan dostu ve onun aksesuarları ilebu Barbie Extra Pembe Örgü Saçlı Bebek, farklı pozları canlandırmak için esnek eklemlere sahiptir. Bir Barbie bebek, hayvan dostu ve aksesuarları sete dahildir.
  • Barbie bebeğin örgülü, pembe renkli, uzun saçları da modaya uygun.
  • Kıyafetleri Barbie'nin hem eğlenceli hem de kendine güvenen tarzını yansıtıyor.
  • Aksesuarları hem bebeğin kişiliğini yansıtıyor hem de hikaye anlatma eğlencesini benzersiz kılıyor.
  • Yaş Grubu: 3 Yaş Ve Üzeri

Oyuncak

 
 


Bu Ürün İle Tercih Edilen Diğer Ürünler