Barbie Extra-Pembe Ceketli Bebek GRN28

U334363

  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver
Paylaş :

Barbie Extra-Pembe Ceketli Bebek GRN28 Özellikleri


Barbie® Ekstra bebekler cesur moda ve parlak renkler ve büyük ifadeler veriyorlar! Her Barbie® bebeğinin kendine has, eğlenceli ve üstün bir tarzı vardır. Evcil hayvanlarının (her biri farklı ve hepsi sevimli) tonlarca kişiliği var! Barbie® Extra, çocukların stiller aracılığıyla kendini ifade etmelerini sağlar ve hareketli bebeklerle heyecan verici bir moda ve stil oyunu deneyimi sunar. Hepsi parıltılı,emojiler ve göze çarpan saçlarla moda ile eğlenmekle ilgili gittikleri her yere EKSTRA heycan getiriyorlar.( Her biri ayrı satılır) Bebekler tek başına duramaz. (Renkler ve süslemeler değişiklik gösterebilir. )

Oyuncak

Oyuncak

Moda söz konusu olduğunda, Barbie® Extra bebekleri giyim ve moda aksesuarlarının yanı sıra evcil hayvan ve evcil hayvan aksesuarlarını içeren 15 parçadan oluşan 'daha çok daha fazladır' tutumuna sahiptir.

 

Detay:

  • Barbie® bebeğinin saç modeli, pembe çizgili ve boşluklu topuzlar ve saç tokası ile şekillendirilmiş ekstra uzun kıvrımlı saçlar.
  • Eğlenceli bir görünüm, parlak pembe, ekstra kabarık bir paltoyla kaplanmış ışıltılı bir üst ve yıldız desenli pantolonuyla kendine güvenen tarzını sergiliyor.
  • Evcil domuz figürü de çıkarılabilir bir tek boynuzlu at boynuzu ve kanatları, bulut yatağı ve eğlenceli bir ifade ile çok EKSTRA.
  • Yaş Grubu: 3 Yaş Ve Üzeri

Oyuncak

 
 

Çok Satanlar